Noviomagum Wind Orchestra
Bezoeker

 

Repertoire

Het repertoire bestaat voornamelijk uit symfonische muziek, transcripties van klassieke werken en originele symfonische harmoniecomposities. Iedere vier maanden verandert het repertoire (gedeeltelijk), zodat het voor muzikant en publiek interessant blijft muziek te spelen en te beluisteren.

Onderstaand repertoire van afgelopen jaren geeft een beeld van de werken die NMWO speelt en gaat spelen.

Repertoire juniserie 2017 | NMWO on Stage:

Titel Componist
Shakespeare Pictures Nigel Hess
Theatre Music Philip Sparke
Candide suite Leonard Bernstein
Première Suite pour orchestre d'instruments à vent Oliver Waespi
Shakespeare Ouverture Friedrich Kuhlau

Repertoire novemberserie 2016| Ameezing Nijmegen:

Titel Componist
The Merry Wives of Windsor Otto Nicolai
Il Giudizio Universale Camillo de Nardis
Carmina Burana Carl Orff

Repertoire juniserie 2016| NMWO & Friends:

Titel Componist
Festive Overture Dmitri Shostakovich
Divertimento Leonard Bernstein
Danse Macabre Camille Saint-Saens
Trois Danses Aram Khachaturian
Year of the Dragon Philip Sparke
Intermezzo Jakob
Valencian Widow Aram Khachaturian

Repertoire maartconcert 2016 | NMWO plays musicals:

Titel Componist
Miss Saigon - A Symphonic Portrait Claude Michel Schönberg
Rent - Seasons of Love Jonathan Larson
The Sound of Music - My Favorite Things Richard Rodgers
Chicago - Cell Block Tango John Kander
The Lion King - Circle of Life Elton John
The Jungle Book - I Wanna Be Like You Richard en Robert Sherman
Whoopee! - Makin’ Whoopee Walter Donaldson
Jesus Christ Superstar - Medley Andrew Lloyd Webber
Frozen - Let It Go Robert en Kirsten Lopez
The Wizard of Oz - Songs of the Wiz Harold Arlen

Repertoire oktoberconcert 2015 | Ameezing Nijmegen:

Titel Componist
Requiem W.A. Mozart
Krönungsmesse W.A. Mozart

Repertoire juniconcertserie 2015:

Titel Componist
Danses Espagnoles Enrique Granados
La Boutique Fantasque G. Rossini - O. Respighi
Espana Emmanuel Chabrier
L'Italiana in Algeri Gioacchino Rossini
Capriccio Espagnol Nicolai Rimsky - Korsakov
Suite Espagnola Isaac Albeniz
Aïda - Marcia Trionfale Guiseppe Verdi
Procession of the Nobles Nicolai Rimsky - Korsakov

Repertoire voorjaarsconcertserie 2015:

Titel Componist
Earth, Water, Sun, Wind Philip Sparke
The Planets: Gustav Holst
Deel I – Mars  
Deel II – Venus  
Deel IV – Jupiter  
Deel VI – Uranus  
New World Dances Martin Ellerby

Repertoire najaarsconcertserie 2014:

Titel Componist
Prelude Sinfonico Giacomo Puccini
Symphony nr. 1 ‘The Lord of the Rings’ Johan de Meij
Pictures at an Exhibition Modest Moessorgsky

Repertoire juniconcertserie 2014:

Titel Componist
Artistry jumps S. Kenton
Benny Goodman memories Benny Goodman
Cuban overture G. Gershwin
Porgy and Bess G. Gershwin
Concerto for Clarinet A. Shaw
Woody Herman in Concert Woody Herman
On the town L. Bernstein

Repertoire Voorjaarsconcertserie 2014 i.s.m. Projectkoor Gelderland:

Titel Componist
Lieder eines fahrenden Gesellen Gustav Mahler
Cantate Alexander Nevsky Sergei Prokofiev
Passacaglia Johan Sebastiaan Bach (arr.: Ottorino Respighi)

Repertoire najaarsconcertserie 2013:

Titel Componist
Harlequin Philip Sparke
Chaplin Charlie Chaplin
Harlequin Franco Cesarini
Die Komödianten Dmitri Kabalevsky
Gallop Alfred Reed
Curtain Up! Alfred Reed
Dance of the Comedians Bedrich Smetana

Repertoire juniconcertserie 2013:

Titel Componist
Libertango Astor Piazolla
Oblivion Astor Piazolla
Danzón No. 2 Arturo Marquez
Congo del fuego nuevo Arturo Marquez
Danza final Alberto Ginastera
Sinfonia No. 3 La Salsa, deel 1: Tumbao Roberto Sierra
Second Suite for Band Alfred Reed
Bachianas Brasileiras no. 5: Aria (cantilena) Heitor Villa-Lobos
Danzas Cubanas Robert Sheldon
Habanera Jean Decadt
Malaguena Ernesto Lecuona

Repertoire voorjaarsconcertserie 2013:

Titel Componist
Symphony no. 3 Alfred Reed
East Coast Pictures Nigel Hess
Symphonic Overture James Barnes
Lincolnshire Posy Percy Grainger

Repertoire najaarsconcertserie 2012:

Titel Componist
Ouverture Roi d’Ys Edouard Lalo
Dreamscapes Martin Ellerby
Festmusik der Stadt Wien Richard Strauss
Symphonie de Paris Serge Lancen
On the Town Leonard Bernstein
Granada Agustín Lara

Repertoire juniconcertserie 2012:

Titel Componist
Dances of Galante Z. Kodaly
Ouverture 'Wilhelm Tell' O. Rossini
Armenian dances Alfred Reed
October Eric Whitacre
Zueignung Richard Strauss

Repertoire voorjaarsconcertserie 2012:

Titel Componist
Romeo & Juliet Sergei Prokofiev
The Undanced Ballet Frigyes Hidas
Les Papillons CobyLankester, arr. J. de Meij
Balletsuite no 5., 'The Bolt' Dmitri Shostakovich
Spartacus Suite Aram Khachaturian

Repertoire najaarsconcertserie 2011:

Titel Componist
Der Fliegende Holländer Richard Wagner
Poema Alpestre Franco Cesarini
Rapsody in Blue George Gershwin
Symphonic Dances from the West Side Story Leonard Bernstein

Repertoire juniconcertserie 2011:

Titel Componist
Ruslan & Ludmilla Mikhail Glinka
Concert voor twee trompetten in C Antonio Vivaldi
Dance Bacchanale (uit Samson & Delilah) Camille Saint-Saens
Yiddish Dances Adam Gorb
Hans Christian Andersen Suite Soren Hyldgaard
El Camino Real Alfred Reed

Repertoire voorjaarsconcertserie 2011:

Titel Componist
Prélude à l’après-midi d’un faune Claude Debussy
Tovenaarsleerling Paul Dukas
Two Symphonic Interludes Harrie Janssen
Et in terra pax Jan van der Roost
Sensemaya Silvestre Revueltas

Repertoire najaarsconcertserie 2010:

Titel Componist
Carmen Georges Bizet
Bolero Maurice Ravel
Hymn to the Fallen John Williams
The Wind in the Willows Johan de Meij
Soldaat van Oranje Rogier van Otterloo
Viktor's tale John Williams
Jurassic Park John Williams

Repertoire juniconcertserie 2010:

Titel Componist
Moscow Cheryomushki Dmitri Shostakovich - arr. J. Cober
Trois Dances Aram Khachaturian - arr. Ardenois
Jazz Suite No. 2 Dmitri Shostakovich
Fantasie-ouverture - Romeo & Julia Pjotr Iljich Tchaikovsky
The Enemy God and the Dance of the Spirits of Darkness Sergei Prokofiev

Repertoire voorjaarsconcertserie 2010:

Titel Componist
Kleine fuga in G Minor Johan Sebastian Bach
Fantasie-ouverture - Romeo & Julia Pjotr Iljich Tsjaikovsky
Elsa's procession to the cathedral Richard Wagner
Requiem Frigyes Hidas

Repertoire najaarconcertserie 2009:

Titel Componist
Danse Funambulesque Jules Strens
Nacht op een kale berg Modest Moussorgky
Symfonie 2 of Polovetser Dansen Alexander Borodin
Dionysus Marcel Poot
Prière Paul Gilson
Eerste saxofoonconcert Paul Gilson

Repertoire juniconcertserie 2009:

Titel Componist
Continental Ouverture Johan de Mey
T-Bone concerto Johan de Mey
Symphonie No. 1: The Lord of the Rings Johan de Mey

Repertoire voorjaarsconcertserie 2009 i.s.m. Projectkoor Gelderland:

Titel Componist
Schicksahlslied J. Brahms
Egmond Ouverture L. von Beethoven
After the Storm S. Melillo
Sleep E. Whitacre
Lux Aurumque E. Whitacre
The Divine Comedy: Deel Purgatorio R.W. Smith
Four Scottisch Dances M. Arnold
En un Lugar de la Mancha Ferrer Ferran

Repertoire najaarsconcertserie 2008:

Titel Componist
Watermusic G.F. Händel
Save the Sea F. Hidas
Poème de Feu I. Gotkovsky
The Divine Comedy: Deel 1 "The Inferno" R.W. Smith
Firebirdsuite (2 delen) I. Stravinsky

Repertoire juniconcertserie 2008:

Titel Componist
La Gazza Ladra O. Rossini
Poema Alpestre Franco Cesarini
Preludio Sinfonico Giacomo Puccini - T. van Grevenbroek
La Passerella di Addio Nino Rota - M. Baars
The Universal Judgment - Symphonic Poem Camille de Nardis - A. Cafarella
La Strada Nino Rota

Repertoire maartconcertserie 2008:

Titel Componist
Manhattan Symphony Serge Lancen
An American in Paris George Gershwin
Candide Suite Leonard Bernstein
Quiet City Aaron Copland
West point Suite Darius Milhaud

Repertoire najaarsconcertserie 2007:

Titel Componist
Lyrische Stücke Edvard Grieg
Funeral Music from "Bergliot" Edvard Grieg
Aladdin Suite Carl Nielsen
Hans Christian Andersen Suite Soren Hyldgaard
Finlandia Jean Sibelius
Festival Ouverture Hugo Alven

Repertoire Juniconcertserie 2007:

Titel Componist
Danse macabre C. Saint-Saens - W. Hautvast
Faust Ballet Gounod - Maas
Trois Dances Khachaturian - Ardenois
Sloveense Dansen A. Dvorak
Yiddish Dances A. Gorb
Molly on the shore P.A. Grainger
Habanera J. Decadt - J. Schyns
Danceries K. Hesketh

Repertoire Maartconcertserie 2007:

Titel Componist
1st en 4th Movement from Symphony No. 40 W.A. Mozart - S. Bulla
Die Zauberflöte W.A. Mozart
Requiem K. 626 W.A. Mozart - R. Longfield
Rhapsody for Flute S. Bulla
Symphonette S. Bulla
The Firestorm S. Bulla

Repertoire 2006:

Titel Componist
Il Barbiere di Siviglia O. Rossini
Moscow Cheryomushki D. Shostakovich-Cober
La Boutique Fantasque O. Rossini-Respighi
First Suite G. Holst
Lux Aurumque (Light of Gold) E. Whitacre
El Camino Real A. Reed
Die Fledermaus Strauss-Mellema
L' Italiana in Algeri Rossini - Boedijn
Symphony No. 2 A. Borodin
Libertango A. Piazolla